Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach na moim blogu!

poniedziałek, 28 listopada 2016

Powrót? :)

Hej!

Dawno, bardzo dawno mnie tutaj nie było. To nie tak, że zapomniała. Po prostu przez pewien czas wydawało mi się, że nie mam już pasji do tego co robię. Wiecie, czasem przychodzą takie dni kiedy zastanawiacie się; po co właściwie ja to jeszcze robię? Czy kogoś to kręci?

Ale ale! Dostałam na prawdę wiele zapytań co z blogiem, dlaczego zaprzestałam pisania etc, więc postanowiłam wrócić. Zresztą po obejrzeniu inauguracyjnego konkursu coś we mnie pękło i już zrozumiałam dlaczego to kocham. Kto powiedział, że będąc na studiach nie wypada mi cieszyć się jak dziecko do telewizora? ;)

Postanowiłam również, że w tym roku wybiorę się do Zakopanego całkiem spontanicznie. Bez kupowania biletów kilka miesięcy wcześniej i planowania wszystkiego co do minuty. Ktoś jeszcze się wybiera? Piszcie, bo brakuje mi tego! :)


Natalia :)

3 komentarze:

 1. Ja będę! Co prawda nie na terenie skoczni, ale przy siatce - tam jest świetny widok na skoczków wjeżdżających wyciągiem. Machają do kibiców :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że wróciłaś ;)
  Nowy sezon = nowe otwarcie bloga!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wróciłam ja, wróciłaś też Ty :) Bardzo się cieszę i czekam na kolejne posty tutaj, bo lubię zaglądać na Twojego bloga!
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/11/89-jakub-kot.html

  OdpowiedzUsuń