Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach na moim blogu!

piątek, 6 czerwca 2014

Stefan Hula

Oj dawno mnie tu nie było. Niestety, szkoła nie rozpieszcza, ale w najbliższym czasie postaram się wszystko nadrobić! :)

Tak więc kolejnym autografem w mojej kolekcji jest podpis od Stefana Huli! 


Skakać zaczynał pod okiem swojego ojca. Pierwszy sukces na arenie międzynarodowej odniósł w 1998, kiedy to wygrał nieoficjalne mistrzostwa świata dzieci  w Garmisch-Partenkirchen. Następnie startował na różnych zawodach juniorskich, w tym mistrzostwach świata. W 2003 roku trafił do kadry B reprezentacji Polski, przygotowującej się do mistrzostw świata juniorów w Stryn. Trenowany przez Heinza Kuttina, zajął indywidualnie 13. miejsce, a także został wicemistrzem w drużynie. 
Sezon później znalazł się w kadrze A i zadebiutował w Pucharze Świata w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. W sezonie 2005/06 wziął udział w mistrzostwach świata w lotach.
Jego rekord życiowy  to 205 m uzyskane w Planicy w 2009.Aktualizacja 07.08.2015Adres, pod którym można uzyskać autograf Stefana:

Eve-nement Team
ul. Krupówki 20
Skrytka Pocztowa 236
34-500 ZakopaneNatalia :)Ps. Serdeczne pozdrowienia dla osoby, która tak bardzo interesuje się moim blogiem, że postanowiła udzielać mi w komentarzach cennych rad! :)

10 komentarzy:

 1. Nie wiem o co ci chodzi. Sama prawde ci powiedzialem

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! zapraszam do mnie :http://swiatautografowskoczkow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ! Też mam autograf Stefana, ale na kartce z Fischera :)
  Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń