Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach na moim blogu!

czwartek, 16 kwietnia 2015

Krzysztof Miętus

Hej!

Dziś przyszedł do mnie dłuuugo wyczekiwany list od Eve-nement teamu. Nowe karty są na prawdę wspaniałe, więc bardzo się cieszę z tej przesyłki! W środku znalazły się karty wszystkich zawodników oraz Łukasza Kruczka. Uzupełniam więc posty o karty poszczególnych zawodników: Kamil StochDawid KubackiStefan HulaJan Ziobro ;)

W zakładce Wymiana nowe karty właśnie evenementów pochodzące z tej przesyłki! Jeszcze ciepłe, więc zapraszam do wymiany! ;)


Dzisiejszy post dotyczyć jednak będzie młodego zawodnika naszej kadry- Krzyśka Miętusa! 

Jest on brązowym medalistą konkursu drużynowego Mistrzostw Świata Juniorów 2008 w Zakopanem. Zdobył kilka medali mistrzostw Polski– indywidualnie zdobył dwa brązowe w zimowych edycjach w 2007 i 2008 oraz srebrny w lecie 2011, a w drużynie był m.in. dwukrotnym letnim mistrzem kraju. Najwyższą pozycją w konkursie Pucharu Świata zajętą przez Miętusa indywidualnie była jedenasta w sezonie 2012/2013 w Klingenthal. Drużynowo dwa razy stawał na podium zawodów tego cyklu. Reprezentant naszego kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver 2010 r. 


Był rekordzistą skoczni Skalite w Szczyrku. 20 lutego 2008 skoczył 104,5 m podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Obecnie trenuje w Kadrze B Reprezentacji Polski pod wodzą Macieja Maciusiaka.
Eve-nement Team
ul. Krupówki 20
Skrytka Pocztowa 236

34-500 Zakopane

Natalia :) 

3 komentarze: