Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach na moim blogu!

sobota, 31 stycznia 2015

Wróciłam!/ Zakopane 2015

Po niesamowicie długiej przerwie, ale wracam! W moim życiu było tyle zawirowań, że nie mogłam zająć się prowadzeniem bloga, ale jestem! Dużo się zmieniło, przybyło sporo nowych kartek i nie tylko!

W pierwszym noworocznym poście chcę opowiedzieć Wam o moich wrażeniach z Zakopiańskiego konkursu Pucharu Świata. Były to pierwsze zimowe zawody, które miałam okazję zobaczyć na żywo. :) No cóż, emocje sięgały zenitu, a radości nie było końca! Atmosfera i świetna forma Kamila dawały się we znaki, a Mazurka Dąbrowskiego śpiewałam ze łzami w oczach.
Oczywiście zaraz po zawodach udałam się do barierek, aby poczekać na kogoś z autografami. Niestety, nic z tego. Wydostać się z sektora C graniczyło z cudem, więc wszyscy zdążyli już wrócić do domu.  Swoją obecnością zaszczycił nas jedynie Maciek Kot, na którego zawsze można liczyć. :) No i dostałam od niego całkiem fajną pamiątkę. :) 
P.S W okolicach poniedziałku pokażę Wam bardzo wyjątkową rzecz, która właśnie idzie do mnie pocztą! Bądźcie czujni!

Natalia :)


Post Dawid Kubacki zaktualizowałam o nowe karty! :)

6 komentarzy:

 1. Hej :) Zdradzisz co to za przesyłka? :D Jestem ciekawa a niestety w poniedziałek wyjeżdżam i nie będę miała jak zajrzeć na Twojego bloga..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę tylko powiedzieć, że jest to nagroda główna w pewnym konkursie... :) Mam nadzieję, że zajrzysz do mnie jak tylko będziesz mogła! :)

   Usuń
 2. Ale zazdroszczę Ci tego Mazurka... Ja byłam w Wiśle i niestety nie doczekałam się go. No i pamiątka od Maćka mega :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Mam nadzieję, że będziemy mogli słyszeć Mazurka jak najczęściej! :)

   Usuń
 3. Zazdroszczę akredytacji :-) Tak po prostu poprosiłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) Nie było żadnego problemu :)

   Usuń