Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach na moim blogu!

sobota, 21 listopada 2015

Markus Eisenbichler

Hej!

Emocje związane z rozpoczęciem sezonu chyba jeszcze do końca nie opadły, mimo, że na pewno wiele osób oczekiwało więcej od naszych zawodników. Jednak, pierwsze koty za płoty! Jutro zawody indywidualne i wszystko może rozegrać się zupełnie inaczej! :) Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogłam doczekać się samej atmosfery związanej z oglądaniem skoków. Ciężko sprecyzować, co to dokładnie takiego, chyba jest w tym jakaś magia ;)

Dziś karta od jednego z niemieckich zawodników :)
W czerwcu 2006 zadebiutował w FIS Cup, zajmując 27. miejsce w Bischofshofen. W sezonie 2008/2009 rozpoczął starty w Pucharze Kontynentalnym. Pierwsze punkty zdobył w grudniu 2008 w Engelbergu, zajmując 20. pozycję. Na podium tego cyklu po raz pierwszy stanął w lutym 2011 w Zakopanem, zajmując drugie miejsce.


30 grudnia 2011 w swoim debiucie w cyklu, Eisenbichler zdobył punkt Pucharu Świata. W konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie po skoku na 111 m w pierwszej serii wyeliminował Martina Schmitta, dzięki czemu wystartował również w serii drugiej. W sezonie 2013/2014, po dobrych występach w Pucharze Kontynentalnym, Eisenbichler powrócił do startów w Pucharze Świata. W zawodach w Sapporo dwukrotnie zajął 8. miejsce. W całym sezonie jeszcze kilkukrotnie zdobył punkty, a także wystartował w Mistrzostwach Świata w Lotach Narciarskich 2014, które ukończył na 38. miejscu.

Adres:
CKfirst
c/o Markus Eisenbichler
Kunstmühlstraße 21
83026 Rosenheim


Natalia :)


8 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/11/10-krzysztof-biegun.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki! :D

  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! :)

  Zapraszam do mnie
  http://patijk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń