Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach na moim blogu!

sobota, 16 kwietnia 2016

Zdjęcie Macieja Kota w wersji XL!

Hej!

Jako, że matura zbliża się wielkimi krokami, ostatnio nie miałam czasu na bloggowanie. Nie oznacza to jednak, że nie chodziło mi po głowie, żeby dodać jakiś post- wręcz przeciwnie, mam w zanadrzu jeszcze wiele do pokazania! Po maturze na pewno możecie liczyć na moją zwiększoną aktywność!

Dziś jednak przychodzę z czymś, co na moim instagramie (na który to zapraszam serdecznie @zakochanawskokach) mogliście zobaczyć już dawno temu. Jest to zdjęcie mojego ulubionego skoczka Maćka Kota w na prawdę sporym formacie. Pochodzi ono z wystawy BZ WBK PRESSFOTO 2015. 
Jego zdobycie to żadna tajemnica- po prostu o nie poprosiłam. Po zakończonej wystawie musiałam tylko je odebrać i voila! Tak oto zawisło na ścianie mojego pokoju.

Uwielbiam rzeczy związane ze skokami, ale jednak to takie właśnie spontaniczne, których w ogólne się nie spodziewam wydają mi się najcenniejsze. 


Natalia :)

10 komentarzy:

 1. Śliczne to zdjęcie :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/04/30-pascal-egloff.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuję piękne zdjęcie :)
  Zapraszam do mnie http://autografyjuki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. swietne zdjecie 😃
  zapraszam do mnie http://sportowyswiatmagdy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja! :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/04/74-david-siegel.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę prosić o dodanie mojego bloga http://autografy-dla-angeliki.blogspot.com? Dopiero go rozkręcam i będę bardzo wdzięczna za odwiedziny i pomoc w rozkręceniu.

  OdpowiedzUsuń